Mistrzostwa Świata 2014: jak gra się Holandia - Chile

23 czerwca na stadionie w Sao Paulo był meczTrzecia runda w grupie B. Następne spotkanie piłkarskiej mundiali pokazało widzom walkę z Holandią i Chile. Oba zespoły wygrały pierwsze dwa mecze, więc los pierwszego miejsca w kwartecie B został zdecydowany dokładnie na spotkaniu.

Główny trener Chile nie uwolnił sięlinia startowa niektórych jego liderów. Na przykład publiczność w grze nie widziała Arturo Vidal. Podobnie drużyna Holandii grała bez liderów. Tak więc, nie uczestniczył w meczu Van Persie. Jednak to wszystko nie powstrzymało widzów przed widzeniem dobrego, upartego futbolu.

Warto zauważyć, że zespoły grały ostrożnie, wdo pewnego stopnia nawet zamknięte. Wydaje się, że oba zespoły, przede wszystkim starał się zabezpieczyć bramę. Remis w meczu irytuje Holendrów w play-off z pierwszego miejsca w grupie, więc Amerykanie South potrzebne tylko do wygrania w celu zakwestionowania finał holenderskiego prowadzą w grupie B. Być może dlatego w pierwszej połowie bardziej aktywnie wyglądał Chilijczyków. Jednak pierwsze pół i skończyło na zero ołowiu.

W drugiej połowie spotkania zespół kilkuanimowane. Ale tutaj również nie trzeba mówić o super-niebezpiecznych chwilach. Ten mecz był jak ciągnięcie wojny, coś było podobne do przygotowania się do poważnych gier playoffowych. Nadal rzadko były tworzone niebezpieczne momenty. Wygląda na to, że mecz zakończył się bezlitosnym remisem. Jednak widzowie widzieli cele.

77 minut po rogu został strzelonyDutchman Leroy Fur, który przymierzył głową w pierwszym meczu w meczu. Chilijczycy próbowali odzyskać, ale Amerykanie Południowi nie odnieśli sukcesu. Po zakończeniu spotkania brakowało im więcej. Arjen Robben przedarł się lewą stroną i został zdystansowany przez strzale strzałów w pole karne. Transfer przekazał Memphis Depai, który zakończył ostatnie konto. 2-0 wygrywają Holandia, a dziewięć punktów zajmuje pierwsze miejsce w grupie B mundialya. Chilijczycy pozostają z sześcioma punktami w drugiej linii stołu. Obie drużyny czekają na rywali z grupy A na play-offach.